Станіславська громада
Херсонська область, Херсонський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Архів новин

 


    Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, Порядку проведення іспиту  для кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті управління Станіславської сільської  ради, затвердженого рішенням 3 сесії 7 скликання Станіславської сільської ради від 14.12.2017року № 35/362  та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в апараті Станіславської сільської ради: начальника відділу - головного архітектора,начальника відділу соціального захисту населення та прав дитини, начальника відділу освіти, спеціаліста з питань юридичного супроводу та реєстрації актів цивільного стану громадян, спеціаліста І категорії з питань фінансової та економічної політики, головний спеціаліст – бухгалтер .

                Умови конкурсу:

            В конкурсі можуть взяти участь особи, які є громадянами України, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, на начальника відділу -- стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування   не менше 3 років або стаж роботи на керівних посадах за фахом в інших сферах управління не менше 4 років, на спеціаліста --  стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років добре обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

                Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до     

                Станіславської сільської ради, такі документи:

            - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

            -  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

            - подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК;

            -  автобіографія;

            -  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

            - копії документів про освіту;

            - копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

            - копію документа, який посвідчує особу;

           -копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності)

            Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень  посадової особи.

        Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

         Додаткова інформація за тел.  53-2-67. 

 


День Збройних Сил України

    Сьогодні 06 грудня 2017року -- загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Фото без опису

     Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

       В День Збройних Сил України хочеться побажати всім українським військовослужбовцям --  міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. А ще особисто привітати та запросити на святкування.

10 грудня 2017року о 14.00год. у Станіславському Будинку Культури відбудеться урочистий концерт, присвячений Дню  Збройних Сил України.


Фото без описуЗ 02.12.2017 р. набрав чинності Закон України від 16.11.2017 № 2211-VIII «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів», яким внесено зміни до ст. 73 КЗпП:

25 грудня — католицьке Різдво Христове визнано офіційним святковим днем, у який робота не провадитиметься;

святковий день 2 травня скасовано, а 1 травня — День міжнародної солідарності трудящих перейменовано на День праці.

Зверніть увагу, що відповідно зменшилась  розрахункова норма робочого часу за грудень і за 2017 р. у цілому. Так, для працівників, які працюють за п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу та неділю при однаковій тривалості часу роботи за день упродовж робочого тижня та зменшенням тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів розрахункова норма тривалості робочого часу зменшилася:

при 40-годинному робочому тижні: за грудень – зі 168 до 160 год, за 2017 р. — з 1986 до 1978 год;

при 39-годинному робочому тижні: за грудень зі 163,8 до 156 год, за 2017 р. — з 1942,2 до 1934,4;

У разі якщо на підприємстві вже видано наказ про надання щорічної відпустки та/або додаткової відпустки працівнику, який має дітей, на кінець грудня 2017 р., то слід внести зміни до відповідного наказу.


 Зустріч депутатів Станіславської ОТГ зі спеціалістами правової допомоги

30 листопада 2017року у приміщенні Станіславської сільської ради відбувся семінар для депутатів Станіславської ОТГ. Їх права та обов"язки (здавати електронні декларації в тому числі) роз"яснив присутнім народним обранцям юрист Білозерського Офісу Мережа правового розвитку Vyacheslav Lyah та спеціаліст Білозерського бюро правової допомоги Наталія Нечай.

Фото без опису Фото без опису 

Шквал питань стосувався саме подачі електронних декларацій - адже більшість депутатів отримали посвідчення вперше - де брати ключ електронно-цифрового підпису, які відомості включати до декларації, в який термін треба подати та яка відповідальність настане, якщо не зробити це вчасно?

Фото без опису Фото без опису

Щоб отримані знання застосувати на практиці та не наробити помилок, домовилися про проведення на наступному тижні майстер-класу з покрокового заповнення декларацій.

Семінар проведений в рамках проекту "Сільська рада онлайн" за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTÍ


"Міріданс" на конкурсі "Я Майбутнє Херсонщини"

26 листопада 2017року  Зразковий хореографічний колектив "Міріданс "не дивлячись на дуже тяжкий день( 194 номери конкурсної програми) дітки вкотре змогли довести, що саме вони майбутнє Херсонщини! Найтяжче було діткам 1 класу, адже вони дебютували на великій сцені з номером " Не зевай". Не зважаючи на сильне хвилювання дітей, вони здобули 2 місце. Знов порадували своїм виступом глядачів середня група колективу з номером " Дитячий вальс" - виборовши 1 місце.

Фото без опису Фото без опису 

Вразили своєю майстерністю старша група колективу! новий номер " Мой огонек" зайняв 1 місце,

Фото без опису Фото без опису 

але найприємнішим стало те ,що особисто один з членів журі запросив дівчат на Міжнародний конкурс до Італії!!! Всі діти колективу були нагороджені запрошенням на конкурс "Я Майбутнє України"

Фото без опису

 


Вихованці Станіславської дитячої музичної школи взяли призові місця у II Всеукраїнському конкурсі-виставці художніх творів

Уроки в класі образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи для дітей є цікавим та захоплюючим процесом. Це знайомство з різноманіттям навколишнього світу, вивчення минулого та мрії про майбутнє, знайомство з новими техніками та прийомами, і як результат – створення власних великих та маленьких шедеврів.

За минулий навчальний рік учні взяли участь у 12 мистецьких заходах різного рівня, де їх роботи були високо оцінені та нагороджені грамотами , дипломами медалями та подяками .

У класі образотворчого мистецтва Станіславської ДМШ навчаються 50 дітей різного віку – від шести до шістнадцяти років. Уроки живопису, малюнка, композиції та декоративно- прикладного мистецтва дітям викладає викладач Чумаченко Валентина Іванівна.

Дитячі роботи експонуються на постійнодіючій виставці «Я малюю світ» та завжди викликають живий інтерес та захоплення. Свою активну життєву позицію та небайдужість до проблем рідної країни учні класу образотворчого мистецтва висловили відновивши «Стіну Миру» біля Станіславського комунгоспу. Приємно радують око елементи народного декоративного розпису, ангели-охоронці і білі голуби як символ миру та рядки Володимира Сосюри «Любіть Україну».

14 жовтня учні класу образотворчого мистецтва взяли участь уII Всеукраїнському конкурсі-виставці “ChildArt.org“. Серед членів журі – заслужені діячі мистецтв, викладачі Київського Національного університету ім. Б. Грінченка та Київської дитячої академії мистецтв.

На конкурс-виставку діти представили живописні роботи та витинанки. В результаті – у дитячій лізі серед більш як сто робіт призові місця завоювали:

Апостолова Діана за витинанку «Виростили сонце»- 1 місце,

Каркілан Валерія за витинанку «Розквітають чудо- квіти» -3 місце,

Кравченко Влада за малюнок «Лисиччине и щастя» -3 місце,

Маланчук Тетяна за витинанку «Стара ратуша» – 1 місце,

Міліца Анастасія за витинанку «Ангельська мелодія -2 місце.

Фото без описуФото без опису Фото без опису

У юнацькій лізі призові місця завоювали Тертична Анастасія – 3 місце за витинанку «Вогні старого міста» та Мельник Ірина – 2 місце за витинанку «Зустріч весни».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

В командному заліку серед 52 учбових закладів – Станіславська ДМШ посіла 4 місце, а в командному заліку серед 88 педагогів –4 місце зайняла викладач Чумаченко В.І.

Щиро вітаємо дітей та викладача з перемогами і бажаємо нових звершень та підкорення нових висот!

 

 


День працівників сільського господарства

З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства. Осінь – найдорожча серцю хлібна пора. Отож на нашому святі славитимо тих, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади, плекає землю квітами.

У нашій команді об'єднаної територіальної громади працюють ініціативні та досвідчені фахівці, якими ми пишаємося.Їх багатий життєвий досвід, майстерність, невтомність рук і сердець, любов до землі проростатимуть в душах і справах юної зміни хліборобів, послужать їм дороговказом в оволодінні секретами хліборобської майстерності. 
19 листопада в Станiславському БК вiдбувся урочистий захiд з нагоди Дня працiвника сiльського господарства. З привiтальними словами до всiх присутнiх звернувся голова Станiславськоii ОТГ Желуденко В.В.,завiдувач Станiславським ДНЗ-ЦРД Кисла Л.Г. та представники аграрii Ференц В.I. та Днiстрянський В.С.
Концерт видався на славу i пройшов в дуже теплiй, затишній атмосфері.

Фото без опису Фото без опису 

Фото без опису Фото без опису

 Фото без опису Фото без опису


День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.

Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – Батьківщину захищати. Це свято – насамперед вияв любові до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього. Хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України.

У Станіславі відбувся святковий тематичний концерт, присвячений даній події. Метою заходу було привернути до героїв України увагу суспільства та привітати наших захисників зі святом, бо тільки завдяки ним ми маємо можливість жити у спокої, поки вони боронять рідну землю.

 

Фото без опису Фото без опису

 Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису  

 Фото без опису Фото без опису Фото без опису

    Концерт нікого не залишив байдужим, був і сум і жарти, і туга, і радість - глядачі виходили із залу зі сльозами на очах. Хочеться виразити слова подяки нашим шановним захисникам, організаторам та виступаючим.


Фото без опису 


                         «Мірідансу »присвоєно звання «Зразковий»                     

Хореографічний колектив «Miridance» працює на базі Станіславської дитячої музичної школи з 2013року. Засновником колективу була Єлизавета Генадіївна Сербіна, згодом колектив став працювати під керівництвом Нефьодової Анастасії Олександрівни.

   В ансамблі «Miridance» чотири навчальні  групи. В них мистецтвом танцю оволодівають понад  45 дівчаток та хлопчиків віком від 4-х до 15-ти років. Основний склад ансамблю нараховує 45 учасників. Навчальні заняття проходять згідно програми з хореографії. В репертуарі ансамблю понад 15 танцювальних номерів різного жанру: український фольклор,танці народів світу, сучасні танці, дитяча хореографія,естрадний танець. Постановку концертних номерів здійснює керівник колективу - Анастасія Олександрівна.    «Miridance» за п’ять  років  став переможцем багатьох фестивалів та конкурсів різних рівнів.  Колектив бере активну участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах, концертах, конкурсах, благодійних фестивалях.

 Творча діяльність,навчальні заняття ансамблю проходять завдяки підтримці батьків вихованців. З їх допомогою пошиті костюми,відбуваються поїздки до різних міст . Адміністрація Станіславської дитячої музичної школи висловлює велику вдячність батькам за підтримку та небайдуже ставлення до проблем нашої  школи .

Для вихованців колективу «Miridance» ми намагаємося створити всі умови для підвищення рівня  майстерності та розвитку талантів.

В серпні 2017 року колективу було присвоєно звання «Зразковий аматорський колектив», що ще більше надихнуло дітей до великих перемог, та додало творчого натхнення. 

Фото без опису

 

                                                                     Наталія Маланчук

                                                                       Директор Станіславської  ДМШ


 Відкриття початку будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям

Здорова країна починається зі здорової нації, зі здоров'я українських дітей.

      Фото без опису  Фото без опису

21 вересня 2017 року  урочисто заклали першу цеглину майбутнього спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Станіслав Білозерського району.

    Фото без опису   Фото без опису

    Фото без опису   Фото без опису

Загальна вартість проекту 1496,1 тис грн., який реалізовується шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку на суму 897,8 тис. грн та Станіславського сільського бюджету на суму 598,3 тис. грн.


 Зустріч з інвесторами

21 вересня 2017року у приміщені Станіславської сільської ради, Андрій Гордеєв  разом  з головою Станіславської сільської ради Володимиром Желуденком зустрівся з інвестором, який планує побудувати в Білозерському районі вітровий парк.

Фото без опису  Фото без опису

Перед початком будівництва об’єктів ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція» в Білозерському районі вже протягом двох років науковці проводять різні дослідження з вітровимірювання та охорони навколишнього середовища, працювали з археологами, щоб не пошкодити кургани.

Компанії Siemens та General Electric пропонують в експлуатування свої турбіни. Вибір залежатиме від висновку проведених наукових досліджень.

До конкретних будівельних робіт ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція» приступить за рік-півтора. Але ми зацікавлені в пришвидшенні цих процесів. Адже це гарантуватиме робочі місця та поліпшення постачання електроенергії в районі. До того ж майже всі матеріали для будівництва компанія планує купляти саме в Херсонській області.


Шановні Станіславці!

Фото без опису21 вересня 2017року, у Міжнародний День Миру, запрошуємо вас на урочисте вшануврання пам’яті загиблих воїнів АТО та відкриття меморіальної дошки нашому земляку, випускникові Станіславської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К.Й.Голобородька, молодшому сержанту морської піхоти Соньку Сергію Миколайовичу, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО, захищаючи незалежність, сувеенітет та територіальну цілісність України.
Захід відбудеться 21 вересня 2017 року о 13:00 год. на території школи. 

 


 Сьогодні, 17 вересня, в напруженій боротьбі відбувся черговий матч чемпіонату району з футболу між командами "Іскра" Білозерка та "Бригантина" Станіслав. Гра проходила на стадіоні в районному центрі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. Гра була рівна. Та у другій половині матчу станіславці проявивши характер і змусили господарів поля ще два рази витягувати мяча із сітки своїх воріт. Таким чином станіславська "Бригантина" продовжує очолювати турнірну таблицю першості району.

Фото без опису
Дякую хлопцям за цікаву і видовищну гру, та численним вболівальникам, які приїхали зі Станіславу підтримати свою команду.

В.В. Желуденко


На передодні професійного свята рятівників (17 вересня) керівництво Головного управніння цивільного захисту України в Херсонській області відзначило і станіславців.

Фото без опису  Фото без опису

Мало яка громада може похвалитись наявністю в селі пожежного автомобіля. Але ж у нас, в Станіславі, завдяки співпраці сільської ради з місцевим бізнесом такий автомобіль є і функціонує. Цього літа більше 20 разів пожежний автомобіль виїжджав на гасіння житлових будинків, господарських споруд і просто загорянь сухої трави не тільки в Станіславі, а і в сусідньому селі. Це значною мірою дало можливість в піковий літній пожеженебезпечний період сили і засоби пожежегасіння державної служби надзвичайних ситуацій залучати на інших небезпечних напрямках, де люди чекали допомоги. Та і самі станіславці отримували допомогу оперативно і ефективно.

Тому зусилля тих людей, які безкорисно рятували наше село від пожеж напередодні професійного свята були відмічені грамотами начальника головного управління ДСНС в області полковника служби цивільного нагляду Чорного С.М. Це голова фермерського господарства "Діана" Ференц В.І., який надав кошти на ремонт пожежного автомобіля та Карпухно Віктор Миколайович і Карпухно Вадим Вікторович, які цей автомобіль відремонтували і приймали активну участь у гасіння пожеж.

 


В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

Фото без опису   Фото без опису

У День знань, 1 вересня, подвір’я Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів ім.. К.Й. Голобородька наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

Фото без опису  Фото без опису

 Фото без опису  Фото без опису 

Так, 1 вересня 2017 року школа гостинно відкрила двері для розумних допитливих, кмітливих, обдарованих, працьовитих, для всіх, кому цікаво навчатися і пізнавати, здобувати і перемагати.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Традиціями  цього свята,  що  передаються від покоління до покоління школярами, стали купа квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного дзвоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році

Фото без опису   Фото без опису

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  


 День Незалежності України в с. Станіслав

День Незалежності України — державне свято, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Це велика держава, і живуть у ній різні люди. Крім українців, нашу землю населяють люди інших національностей. І всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину, називають матір'ю соборну і суверенну Україну.

І, ми, Станіславці, маленька часточка Великого народу, великої родини -- 23 серпня 2017 року урочисто відсвяткували  День Незалежності в с. Станіслав.

Фото без опису    Фото без опису

З вітальними словами та побажаннями виступили:  сільський голова Володимир Володимирович Желуденко та учасник бойових дій Куцик Олександр.

Фото без опису  Фото без опису

Дарували гарний, святковий настрій усім присутнім народний хор, ансамбль «Берегиня», ансамбль «Станіславські козаки», танцювальний колектив «Фюжен-мікс», колектив «Джерельце», Апостолова Діана, Бєлова Анна, Лубковська Ольга, Ігнатейко Артем, Гаврилів Світлана, Комаров Едуард, Іванушкіна Анастасія, Чухрай Аліна, Кавун Валерій, Білий Денис, Гаврильченко Олександр, Стасюк Віталій, Стегній Роман, Рейс Вячеслав, Сіліверстов Данил.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Окрасою свята була виставка-продаж Станіславських майстринь , продемонстрували свою  майстерність декоративно-ужиткового мистецтва: Присяжнюк Оксани, Рябої Наталії, Лелеко Вікторії, Бреславець Анни, Дмітрієвої Світлани, Міщенко Любові, Корнієнко Анастасія.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Для діток працювала дитяча зона з атракціонами, батутами, солодкою ватою. Із захопленням малеча та дорослі малювали своїми долоньками вітальні побажання Україні.

Фото без опису  Фото без опису

Для сильної половини Станіславу працювала спортивна зона де був тенісний стіл, штанга, гантелі.

Дякую керівникам колективів Гребенюку В’ячеславу Дмитровичу, Сонько Павлу Івановичу, Вилку Катерині Михайлівни та ведучим Іванушкіній Анастасії та Пилипченко Андрію за участь у проведенні заходу.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

З днем народження Україно!!!!!


ЗАПРОШУЄМО!!!!
Жителів села Станіслав та його гостей на святкову програму приурочену Дню Незалежності України «Ми – діти твої, Україно!»
23 серпня на площу Свободи біля Будинку культури.

ПРОГРАМА СВЯТА

Декоративно-ужиткова виставка-продаж робіт станіславських майстринь «Творимо прекрасне» – початок о 18-00
Спортивний майданчик «Міцні руки станіславців»– початок о 18-00
Малюємо побажання долоньками дітей «Малюю світ своїми кольорами» – початок о 18-30
Урочиста частина – початок о 19-00
Святковий концерт «Єдина країна, єдина родина» – початок о 20-30
Дискотека – початок о 21-30

Фото без опису


29 жовтня 2017 року – перші вибори до Станіславської ОТГ

Центральна виборча комісія постановою від 18 серпня 2017 року № 164 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року» призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів та оголосила з 9 вересня 2017 року початок виборчого процесу, зокрема, по Білозерському району до:
Станіславської сільської об’єднаної територіальної громади до якої увійдуть - Станіславська сільська рада (село Станіслав), Широкобалківська сільська рада (села Широка Балка, Софіївка).

Фото без опису

 

Пожежна команда села на Херсонщині

Учора я йшов Станіславом у справах, як раптом, в одному з «прольотів» найближчої до лиману балки помітив пожежну машину та людей біля неї. 

Фото без опису

Підійшов. Тільки-но завершили гасіння пожежі на великому пустирі біля осель станіславський сільський голова Володимир Желуденко та водій пожежного автомобіля Вадим Карпухно.

Розговорилися. Передбачаючи, що «випробування вогнем» у Станіславі та навколишніх селах з кожним роком зростатиме, очільник села – у минулому пожежник-професіонал – організував у червні, напередодні жнив, чи не першу на Херсонщині сільську добровільну пожежну команду.

Тепер сам активно долучається до боротьби з погодним екстрімом, веде просвітницьку роботу, закликає громаду, фермерську спільноту до злагоджених дій. У липні-серпні сільська пожежна команда пару десятків разів виїжджала на гасіння пожеж.

Фото без опису

 

Зокрема, усунено небезпеку загорання колишнього трансформаторного цеху з прибудовами, чималої кількості споруд населення по вул. Балковій, Соборній тощо. До речі, новостворений комунальний підрозділ у Станіславі став значною підмогою районному підрозділові Державної служби з надзвичайних ситуацій. Відрадно, що до гасіння пожеж активно долучаються мешканці.

«Гасіння таких займань вимагає значних коштів, що на сьогоднішній день вкрай необхідні нашому селу, – розповідає пан Володимир. – Важливо, що добровільна пожежна команда функціонує завдяки благодійним внескам Василя Ференца, Дмитра Рідкобородого, Дмитра Стеценка, Віктора Дністрянського, Лідії Корнієнко, Олексія Петренка, Сергія Єфімова, Григорія Дудки, Олександра Мялика, Миколи Семенчука, Олега Корнієнка, Василя Ромашкана, Пилипа Кізлевича, В'ячеслава Тарасова та інших сільчан.

Населення, учнівська молодь мають знати, що під час спалювання сухостою гине багато комах, які беруть участь у процесі утворення грунту. Суха минулорічна трава – не сміття, а безцінний продукт харчування різних видів живності, їх житло, притулок, створений самою природою. Сухостій можна компостувати і згодом використовувати як природне добриво для підживлення дерев та кущів».

Наведених вище аргументів цілком достатньо для того, щоб відмовитися від практики навмисного випалювання сухої трави і домагатися максимально можливого скорочення трав'яних підпалів, що відбуваються внаслідок необережного поводження з вогнем або злого наміру.

Сільські спільноти зобов'язані зберегти наші природні багатства, житла від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьмо пильними та уважними до себе та оточуючих.

Не дозволяймо своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття. Почнемо формувати культуру ставлення до навколишнього середовища з самих себе!

Олександр ГОЛОБОРОДЬКО

На світлинах: (зліва направо) Володимир Желуденко та Вадим Карпухно; станіславська пожежна команда в дії!

 


 Облаштування дитячого майданчика

Сьогодні 09.08.2017р. розпочато облаштування ще одного дитячого майданчика в Станіславі.Напередодні виконавчим комітетом сільської ради погоджено його місце розташування. Роботи прододяться сільськими активістами. Дякую небдайдужим жителям села, які відгукнулися на дану пропозицію. Особлива вдячність керівнику фермерського господарства Ференцу В.І. за надані матеріали і виготовлення конструкцій, а також депутату сільської ради Прокопенку В.В., керівнику комунального підприємства "Надія" Смутченку С.Л. і Карпухну В.В. за допомогу в організації робіт. Сьогодні встановлені футбольні ворота, діти вже можуть гратися у свою улюблену гру та стойки під лавки. Облаштування майданчика лише розпочалося. Всі бажаючі можуть долучитися до корисної справи - допомогти матеріалами та обладнанням.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

 


Давайте запобігати вогняному лиху разом

Практично всі трав'яні пожежі відбуваються з вини людини.
Іноді випалювання трави проводиться навмисно сільсько-господарськими організаціями , а ще частіше причиною трав'яних пожеж стають хуліганські дії (про що нещодавно повідомлялось в групі Станіслав) або проста необережність: залишене без нагляду вогнище, кинутий недопалок, іскра з глушника мотоцикла або автомобіля і так далі.
Дуже часто спалення жителями сухої трави переростає у велико-масштабні пожежі. Швидкість поширення вогню під час яких надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі дуже важко.Ось , наприклад 21.07.17р . господар одного подвіря вирішив «прибратись на балці», наслідки не змусили чекати довго…
Крім того, отруєне димом повітря сприяє загостренню як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Істотно підсилюється забруднення атмосфери.
Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Спалювання трави аж ніяк не сприяє підвищенню родючості грунтів. 
Від сильної трав’яної пожежі гинуть практично всі тварини та  птахи, що живуть у сухій траві або на поверхні грунту. Хтось згорає, хтось задихається від диму .

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису
Під час пожеж гине багато комах, які беруть участь у процесі утворення грунту. Суха минулорічна трава – не сміття, а безцінний продукт харчування, житло, притулок, створений самою природою. Адже сухостій можна компостувати і згодом використовувати як природне добриво для підживлення дерев та кущів. Наведених вище аргументів цілком вистачає для того, щоб відмовитися від практики навмисного випалювання сухої трави всюди, і домагатися максимально можливого скорочення трав'яних підпалів, що відбуваються внаслідок необережного поводження з вогнем або злого наміру Гасіння таких пожеж тягне за собою значні затрати коштів, які станом на сьогоднішній день вкрай необхідні нашому селу. З початку поточного місяця сільська добровільна пожежна команда вже сім разів виїжджала на гасіння пожеж в селі. Вона функціонує завдяки благодійним внескам: Ференца В.І., Рідкобородого Д.В., Стеценка Д.В., Дністрянського В.С., Корнієнко Л.П., Петренка О.М., Єфімова С.Г., Дудки Г.Я., Мялика О.З., Семенчука М.М., Корнієнка О.П., Ромашкана В., Кізлевича П.І., Тарасова В. Давайте спробуємо зберегти наш Станіслав від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття. Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе.
Давайте запобігати вогняному лиху разом..


В Станіславі створена добровільна пожежна охорона 

В Станіславі організовується добровільна пожежна охорона. На сьогоднішній день відремонтований пожежний автомобіль. Пройшов навчання водій пожежного автомобіля. 
В даний час проходить реформування пожежної охорони в Україні по європейському зразку. Береться за основу польський варіант, де на постійному чергуванні біля пожежного автомобіля знаходиться лише водій, а інші пожежні знаходяться за місцем роботи, навчання та інше. В разі виклику пожежного підрозділу на пожежу, сповіщуються члени команди і вони самостійно, покидаючи своє місце перебування, прибувають до місця пожежі, у приймають участь у гасінні пожежі. 
По аналогічному принципу організовується і станіславська пожежна охорона. Пожежний підрозділ планується базуватися при комунальному підприємстві, але враховуючи, що на даний час там немає пристосовиних приміщень, пожежний автомобіль тимчасово буде базуватися на бригаді фермерського господарства «Діана». 

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису
Хочу відмітити, що розпочався процес об'єднання громад, а після такого об'єднання держава зобов'язує кожну об'єднану територіальну громаду мати свій пожежний підрозділ. Враховуючи вказану перспективу, ми вже сьогодні це організовуємо. Це лише початок. Після створення об'єднаної територіальної громади нам доведеться можливо будувати спеціальне приміщення для пожежного підрозділу, доукомплектовувати штат пожежної команди. Але вже зараз треба щоб пожежна машина працювала на благо громади. 
Розпочинаються жнива і сільгоспвиробники в першу чергу зацікавлені в роботі пожежного автомобіля. Тому вони першими відгукнулися на необхідність забезпечення пожежної безпеки. Звертаюся до місцевих меценатів, в комунальному підприємстві буде відкрито рахунок для благодійних внасків на утримання пожежного підрозділу, кожен може внести свій внесок у розвиток даного підрозділу. З початку року в сільському бюджеті не закладені були кошти на ці цілі, тому просимо підтримки місцевих меценатів. Пізніше, сподіваюсь, ці витрати на себе візьме сільський бюджет. 
І звичайно ж не може добровільна пожежна охорона функціонувати без добровольців. Тому звертаємось до небайдужих односельців стати добровольцями пожежної команди. Відразу скажу, якщо хтось хоче заробити на цьому кошти – вам не до нас. В пожежний підрозділ приходять працювати люди, щоб допомогти ближньому в біді. Добровольці будуть записані до графіку чергування і знати, що в конкретний день чи ніч вони можуть бути терміново викликані на гасіння пожежі. Ми самі в своїй громаді повинні потурбуватись за нашу безпеку! Запис добровольців в комунальному підприємстві «Надія». Зрозуміло, що на організацію роботи пожежного підрозділу необхідний час, якого у нас немає. Але з чогось потрібно розпочинати. 
28 червня з першими добровольцями від фермерських господарств було проведено перше навчання (на фото). Фото без опису
На останок нагадую головне правило – в разі пожежі телефонуйте 101.

   Це телефон районного підрозділу. Вони швидко повідомлять про виклик чергового на нашій пожежній машині та добровольців, які прийдуть вам на допомогу.

 


 Продовжуємо ремонт доріг в селі Станіслав.

Фото без опису  Фото без опису

Щорічно ми ремонтуємо головні дорожні артерії села, а периферія залишалася без ремонтів.

Фото без опису  Фото без опису

У цьому році вирішили приділити увагу проблемним ділянкам на вулицях: Будівельна, Українська, Покровська, Гвардійська, Робоча, Соборна, Південна, 40 років Перемоги, Херсонська, Пушкіна, Голобородька, пров.Профспілковий. Дякуємо ПП "Облавтодор" та його директору Спіцину А.М. за роботу.

Станіславський сільський голова Желуденко В.В.


 Станіславський ясла-садок зустрічає друзів та колег

Сьогодні у Станіславському ясла - садку відбулася тепла зустріч з друзями та колегами - науковим керівником дослідно - експериментальної роботи канд. пед. наук , доцентом кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету Станіславом Леонідовичем Круком, науковим консультантом канд. псих. наук, старшим викладачем кафедри дошкільної, початкової освіти й психології КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти” Юлією Анатоліївною Агачовою, колегами з ДНЗ "Посмішка" м. Гола Пристань. На зустрічі почесними гостями були методист районного методичного кабінету відділу освіти Алла Володимирівна Павлюк та Станіславський сільський голова Володимир Володимирович Желуденко, які дуже опікуються дошкільною освітою села. Відрадно, що звіти, підготовлені експериментальними дитячими садочками звучали невимушено та цікаво, підтверджувалися практичною роботою та змістовними доповідями вихователів, були схвально оцінені учасниками науково - методичної ради.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Привітання від вихованців садочку нікого не залишили байдужим...

Фото без опису  Фото без опису

Таки приємно почути схвальні відгуки про свій рідний творчий колектив педагогів,дітей та їх батьків від своїх наставників та колег !!! ДЯКУЄМО!!!

 


Надзвичайна ситуація з водопостачанням

Ситуація, яка склалася з водопостачанням в селі сьогодні викликає широкий резонанс і активне обговорення. Звісно, вода – це життя. А її в селі немає. Тому я, як сільський голова, зараз займаюсь першочерговим завданням – забезпеченням подачі води людям. Пояснюю причини виникнення такої ситуації. 29 березня до комунального підприємства навідалися предстаники обленерго з перевіркою. На одній із свердловин(біля твариницької ферми) виявлено пошкодження пломб на лічильнику і механічні пошкодження корпусу електролічильгника, тому його було вилучено на перевірку. На лічильнику виявилися показники, які завищені в порівнянні з тим, які подавав у звіті комунгосп, на 69 тис. кВт. В грошовому еквіваленті це становить 165 тис.грн. Обленерго цю суму розглядає як заборгованість по електроенергії. Згідно законодавства та договору між комунгоспом та обленерго в таких випадках підприємство повністю відключається від електропостачання. Що і було зроблено – відключені всі свердловини. Заздалегідь комунальне підприємство було про це попереджено. З 29 березня до відключення села від води (17 травня) комунальне підприємство не приймало ніяких мір щодо вирішення цієї ситуації, замовчували проблему. Самі не вирішували питання і навіть сільську раду і громадськість не поставили до відома. 12 травня комунгосп офіційно отримав повідомлення про відключення , але до моменту виключення тримали це в секреті, не попередивши ні сільського голову, ні керівників установ хоча б для того, щоб запастися водою на період вирішення питання. Втрачений час грав не на нашу користь. Я, як сільський голова, про те, що в селі вже немає води дізнався від жителів села, перебуваючи у Херсоні, вирішуючи питання по вуличному освітленню «на горі». Відразу зайнявшись вирішенням цього питання в райдержадміністрації, облдержадміністрації, обленерго я отримую одну і туж відповідь – «а що ви думали півтора місяця?». Якби ми розпочали вирішення цього питання з першого дня (29 березня), жителі села не відчули б на собі дискомфорту і можна було б уникнути нарахування штрафних санкцій. Зрозуміло, що з обленерго можна судитися комунгоспу, але свердловини будуть відключені до судового рішення, чого ми не можемо допустити. Чи виграє комунгосп суд – велике питання, адже факти не на нашу користь, і невідомо на який час затягнеться судова тяганина. Я розумію людей, які терміново вимагають покарати винних. Але шукати винних будемо після того як пустимо воду в село. Для вирішення питання 20 травня було в терміновому порядку скликано позачергову сесію та виконком сільської ради, де детально обговорено це питання, заслухано керівника комунгоспу Войтович Л.О.. Прийнято рішення про створення комісій, яка в 10-денний термін повинна вивчити ситуації в комунгоспі і доповісти депутатам, після чого будуть прийняті міри до керівництва комунгоспу. У комунгоспі коштів для погашення заборгованості немає, тому також на сесії було прийнято рішення виділити кошти з бюджету села на погашення цієї заборгованості. Без такого рішення всердловини не розпломбуються. Але треба розуміти, що коштів зайвих немає. Тепер реалізацію плану освітлення вул. 40 років Перемоги та Херсонської, яка планувалася вже в цьому місяці, доведеться відкласти.

Не буду вдаватися в подробиці вирішення питання, просто скажу, що обленерго не підпорядковується нікому і питання вирішувалось на рівні перших осіб області. Для цього мені довелося два дні прожити в облдержадміністрації.

В понеділок, 22 травня, зранку ми відвозимо рішення сесії ради з гарантійним листом до обленерго, після чого вони обіцяють розпломбувати свердловини. В цей же день буде засідання комісії обленерго, на якій буде розглядатися наше питання.

Хто зробив це паскудство з електролічильником буде розбиратися поліція, куди написана заява. Кому це вигідно – люди зрозуміють самі. Якщо це зроблено, щоб скомпроментувати Желуденка перед виборами до об’єднаної громади, то я не розумію, як совість може давати спокійно спати тим людям, які залишили громаду без води.

Сьогодні дехто, користуючись такою нагодою, вирішили заробити політичні дивіденти. Хтось на базарі оголошує, що привезе воду з іншого села, де централізовене водопостачання працює лише по великим святам. Інші закликають людей на мітинг проти Желуденка. Тепер подумайте – кому це вигідно – ці люди відразу себе проявили.

Мені о 8 годині ранку в понеділок треба бути на порозі обленерго, і в той же час організовується мітинг під сільською радою. Хто його організовує я лише здогадуюсь. В чому більше користі – вирішити питання водопостачання, чи в черговий раз покричати на мітингу? Я вибираю перше. А люди хай подивляться на організаторів мітингу і подумають ким ця ситуація була спровокована і кому це вигідно. Прошу вибачення перед тими, хто прийде на мітинг. Я не ховаюся від громади, подискутуємо пізніше, подача води людям – головніше. Шановні станіславці, сподіваюсь що ви мене зрозумієте.

Детальну інформацію по даній ситуації ви можете отримати у свого депутата. На позачерговій сесії ці всі питання обговорювались.

До цього часу не інформував, щоб не нашкодити переговорам і не було конкретної ясності в ситуації. Про подальший розвиток подій буду інформувати. Сьогодні знову хтось зірвав пломбу на електрощиту. Хтось хоче накалити обстановку в селі і займається шкідництвом, чи не організатори мітингів?

                                                                                                                         Станіславський сільський голова

Желуденко В.В.


    08 травня о 20.00 годині в селі Станіслав  відбувся захід – символічна Факельна хода, присвячена Дню пам'яті та примирення.

В даному заході взяли участь: сільський голова, керівники установ, учні Станіславської загальноосвітньої школи, жителі села

Усі учасники заходу, з факелами та лампадками у руках, портретами загиблих ветеранів, пройшли центральною вулицею Свободи від школи до пам’ятника ВВВ, загиблим воїнам у роки Другої світової війни 1939-1945 років.

Фото без опису Фото без опису

     Біля пам’ятника ВВВ для односельчан  був проведений мітинг-реквієм та траурна факельна хода, вшанування полеглих солдатів Великої Вітчизняної.

Фото без опису  Фото без опису

    З кожним роком цей хороший захід молодшає: все більше молоді і все менше ветеранів приходять пом'янути загиблих бійців, які віддано боролися за звільнення від фашистських окупантів. Юне покоління з честю переймає традиції народу, історію героїв, тому слава тих років, імена людей, які власним життям вибороли мирне і вільне життя для своїх нащадків — безсмертна!

       9 Травня  о 12.00год.  урочистий мітинг,  присвячений Дню пам'яті та примирення зібрав біля 300жителів Станіславу. Мітинг було відкрито звучанням Державного Гімну України.

Фото без опису  Фото без опису

 Зовсім мало залишилося серед живих наших воїнів-захисників, у селі Станіслав залишилось троє – Жуков В.Л., Плюта П.Т., Парфенова С.Ю. Напередодні свята, 08 травня,  сільський голова Желуденко В.В. підтримав ветеранів не лише матеріально (вручив ветеранам - кошти по 1000,00грн, квіти, листівки), але й морально, адже для ветеранів важливо те, що про них не забувають, їм  потрібна увага і шана в їх поважному вже віці. На жаль на головному святі їх не було. Більшість через поважний вік та погане здоров’я, на жаль, вже не можуть приходити на мітинг. Тому на мітингу, на почесних місцях були присутні «діти війни»— покоління, на долю якого випало понівечене війною дитинство, "доросла" юність і тяжка праця.

Фото без опису  Фото без опису

       Святковий флеш-моб, підготовлений вихованцями будинку культури, став приємним подарунком для всіх присутніх на площі.  Мовою танців молодь подякувала ветеранам за своє щасливе дитинство і можливість жити під мирним небом. Учні вручили «дітям війни» квіти.

      Фото без опису  Фото без опису

      Під час проведення мітингу до села Станіслав завітали учасники традиційного туристського  велопробігу «З нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни» за маршрутом Херсон — парк Слави — Білозерка — Дніпровське — Кизомис — Станіслав - Олександрівка — Надеждівка — Херсон, загальна відстань пробігу складає 125 км.

Фото без опису  Фото без опису

  Учасники висловили слова вдячності ветеранам війни та вшанування пам’яті загиблих.

Фото без опису  Фото без опису

Перемога – це вічна цінність, яка підняла рівень національної свідомості українського народу - це данина пам’яті всім тим, хто боровся за перемогу

Україна понесла найбільше втрат у Другій світовій війні, але поряд із тим, нам є чим пишатися. Завдяки незламності та бойовому духу, наш народ переміг.

      А потім площа завмерла у тривожній хвилині мовчання. Хвилиною мовчання було вшановано усіх загиблих в роки Другої світової війни та тих, хто повернувшись з полів битв, не дожив до наших днів.

За традицією всі присутні вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів до Вічного Вогню біля пам’ятника загиблим воїнам.

Фото без опису  Фото без опису

Після мітингу сільський голова Желуденко В.В. гостинно зустрів учасників туристського  велопробігу, подякував їм за участь у такому значущому для Станіславу заході та пригостив   гарячим чаєм, кавою  з пиріжками.

Фото без опису  Фото без опису

Секретар ради Лихошва О.


 «З музикою крізь життя» 
Сьогодні 7 травня громада Станіславу прощалась із викладачем дитячої музичної школи

Кравцем Олександром Павловичем.

Фото без опису

Відомо, що обличчя села визначають і втілюють його мешканці. Одним з таких був видатний, професійно-талановитий музикант, віртуоз своєї справи Олександр Павлович. 
 Гордістю педагогічної діяльності Олександра Павловича є його учні. За довгі роки роботи в школі він навчив сотні юних станіславців любові до музики. А очолюваний ним Станіславський дитячий зразковий духовий оркестр – багаторазовий переможець районних та обласних конкурсів, фестивалів, оглядів. 2002 року оркестр отримав звання зразкового. Без нього не обходився жоден сільський захід. 
 Майстерність творчого колективу під керівницвтом Олександра Павловича Кравця зачаровувала і захоплювала. За багаторічне служіння справі Олександра Павловича було відзначено державною нагородою – орденом «За заслуги « ІІІступеня
Його робота була другим диханням, а музична школа - другою домівкою.

 

 

Є люди, що своїми справами, своїми творчими досягненнями живуть і після смерті. Серед таких – Кравець Олександр Павлович.
Вшановуймо світлу пам’ять про цю творчу, просту, натхненну музикою людину, яка так любила життя і зробила так багато для культури нашого села.
Висловлюємо глибокі співчуття родичам, друзям та колегам..

Сільський голова Желуденко В.В.


Сьогодні 7 травня в Станіславі пройшов традиційний футбольний турнір "Пам"яті Шарабанова". В’ячеслав Андрійович Шарабанов тривалий час працював в Станіславі дитячим та юнацьким тренером з футболу, він був сам фанатом цього виду спорту і умів прищепити любов до футболу молодому поколінню. Розквіт дитячого та юнацького футболу під його керівництвом припав на 80-ті роки минулого століття. Тому вдячні станіславці, спортсмени, вболівальники, його вихованці започаткували турній пам’яті тренера. В цьому році був проведений вже 5-й турнір. В турнірі прийняли участь команди Білозерського району: "Гроно" Дніпровське, "Атлантика" Широка Балка, "Динамо" Олександрівка, "Іскра" Білозерка, "Дніпро" Велетенське та "Бригантина" Станіслав. Господарі турніру порадували своїх вболівальників блискучою перемогою. Друге та третє місце вибороли відповідно Білозерська "Іскра" та Олександрівське "Динамо". Дякуємо всім учасникам турніру за видовищну гру.

Фото без опису     Фото без опису Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису

Сільський голова Желуденко В.В.


   До уваги жителів Станіславу!

28 травня 2017року  о 09.00годині в приміщенні сільського будинку  культури відбудуться громадські слухання з питань:

  • Звіт Станіславського сільського голови за 2016рік;    Фото без опису
  • Обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад;

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою:с. Станіслав вулиця Свободи, 15 Станіславська сільська  рада або  за телефонами:  53247 

Секретар ради Лихошва О.


Фото без опису

Шановні односельці !

Вітаємо вас з 72 річницею Перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні !

Бажаємо Миру, злагоди і порозуміння !

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю про тих, хто зупинив фашистську навалу ціною власного життя.

Глибока шана всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу, всім хто своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини довели всьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Ніколи не забудемо тих, на чию долю випали найважчі випробування в післявоєнні роки.

Запрошуємо прийняти участь у травневих заходах:

08 травня 2017 року:

-20-00 год. – факельна хода «Пам’ятаємо – перемагаємо» (збір біля школи)

09 травня 2017 року :

12-00 год.–  мітинг, покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам (центр села)

 


Шановні мешканці Станіславу та гості!!!

Фото без опису    В цьому році футбольний турнір "Пам"яті Шарабанова" проводиться  7 травня. Початок о 9-00год. Для участі в турнірі запрошено 8 футбольних команд Білозерського району. Запрошуємо всіх бажаючих повболівати за улюблені команди та отримати задоволення.

Секретар ради Лихошва О.


Шановні односельці!

Щиро вітаю вас із світлим і радісним святом – Великоднем!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, надихає на добрі та праведні справи, утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Тож нехай Боже Благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань, дай Боже щоб у нашому спільному домі запанувала злагода та єдність.

Зичу всім міцного здоров'я, щастя, гарного настрою та доброї долі. Хай ваші серця заповнюються радістю і Божою благодаттю, а Великодні дзвони, духмяна паска і писанки принесуть у ваші оселі спокій, благополуччя, віру, надію і любов.

Фото без опису

Щасливих Вам Великодніх свят!

Станіславський сільський голова 

Желуденко В.В.


15 квітня 2017 року --  День навколишнього середовища

Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності за стан навколишнього середовища в якому ми живемо.

День навколишнього середовища – це прекрасна нагода зробити кожному хоча б один крок для покращення стану довкілля: посадити дерево, прибрати сміття в своєму дворі і просто не залишати слідів свого перебування на природі.

Фото без опису     Фото без опису

15 квітня 2017 року, працівники Станіславського будинку культури,  провели годину виховання до Дня довкілля «Друже мій, люби життя, люби людей, природу!» для школярів з метою формування відповідального ставлення до довкілля і бажання брати участь у природоохоронній діяльності, закріпити правила поведінки в природі, виховувати екологічну культуру учнів, дбайливе ставлення до природи рідного краю.

Тож, всі разом прикрасили клумби біля Будинку культури весняними квітами

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

   та прибрали беріг Дніпро-Бугського лиману. 

Фото без опису  Фото без опису

Сподіваємося, що нова екологічна свідомість стане невід`ємною частиною свідомості громадян нашої держави.

 

Директор СБК     Бреславець Т.П.


Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня 

Указом Президента України нашого станіславського героя, Сонька Сергія Миколайовича, молодшого сержанта морської піхоти, віддавшого життя за незалежність України 8 січня цього року, посмертно нагороджено орденом "За Мужність". Його ім’ям в селі Станіслав вже названа вулиця, на якій він проживав.

Фото без опису  Фото без опису

Сонько Сергій Миколайович (16.12.1993 р.н. ) - молодший сержант, командир 3-го відділення 1-ї роти 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї ОБрМП. Загинув 08 січня 2017 року при виконанні бойового завдання біля лінії розмежування на Донеччині.

ВИТЯГ З УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №104/2017

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановляю:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

СОНЬКА Сергія Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта

Президент України П.ПОРОШЕНКО

10 квітня 2017 року

Секретар ради Лихошва О.


 Міжнародний день визволення в'язнів нацистських таборів

Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів — пам'ятна дата, що відзначається громадськими організаціями та окремими органами влади в Україні та колишніх республіках Радянського Союзу 11 квітня на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. Події та факти історії концтаборів є фоном для розуміння того, де, коли і в яких умовах, в силу трагічних обставин, опинилися радянські люди. В селі Станіслав, проживають двоє людей, яких в дитячому віці було вивезено в Германію. Парфьонова Стефанія Юріївна - 1934 року народження, потрапила разом з мамою у 1942 році в місто Лямбург. Понад три роки працювала вона у сільському господарстві, а в 1945 році була звільнена радянськими військами. Луценко Анатолій Микитович - 1937 року народження, в 1943 році, разом зі сестрою Тонею, був вивезений у місто Любик, село Ведик, де також працював біля господи, маючи вихідний лише в неділю, до третьої години дня. Звільнений був американськими військами у 1945 році.

Фото без опису  Фото без опису

Зі словами вдячності та побажанням міцного здоров`я, терпіння, тепла та мирного неба над головою, ми сьогодні провідали цих людей та вручили медаль з відзнакою Президента України.

Сторінки минулого не треба забувати ніколи бо біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.


 Кубок відкриття сезону

Сьогодні, 9 квітня, в Станіславі проходили фінальні матчі районного "Кубку відкриття сезону" по футболу. На змагання прибуло 7 команд. Станіслав був вибраний місцем проведення змагань не випадково, адже лише у нашому селі є два поруч розташовані повноцінні футбольні поля, ідеально вписані в природний ландшафт. Це дозволило провести змагання в один день в одному місці, граючи одночасно на двох майданчиках.

Фото без опису Фото без опису

Володарем кубку стала команда "Гроно" з Дніпровського, яка у фіналі грала з правдинським "Цареводаром". Дякую гравцям команд за видовищний футбол, який вони показали вдячним вболівальникам незважаючи на примхи погоди.

Фото без опису  Фото без опису

                            

                           Фото без опису


  Посади дерево миру

 

       06 квітня 2017 року на території Станіславської сільської ради відбулася акція  «Посади дерево миру».  Учасники акції з радістю та оптимізмом висадили більше 200 саджанців та кущів. Адже кожен усвідомлює, що сьогодні посаджене ним дерево в майбутньому радуватиме гостей та жителів Станіславу гарними краєвидами та чистим повітрям.

       Серед учасників у Всеукраїнській акції «Посади дерево миру» слід відзначити учнів  та працівників Станіславської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. К.Й. Голобородька. Кожен класний колектив на шкільній ділянці, на території стадіону, у парковій зоні посадили по 2-3 дерева. Загалом було висаджено 62 саджанця. Серед них: платани, катальпи, акації, горіхи, берези, тополі, софора, туя та інші.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

    Благоустрій та озеленення пришкільної території не лише забезпечує сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять, ігор та дозвілля, а й створює привабливий, з естетичної точки зору, вигляд шкільного подвір’я. Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте шкільне подвір’я виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих. Крім того шкільне подвір'я – це також місце відпочинку та прогулянок.

Фото без опису Фото без опису

     Тепер перед школярами стоїть важлива задача доглядати, плекати зелені насадження, щоб зазеленіла школа затишком, миром і злагодою.

     Також не стояли осторонь наймолодші наші жителі села, вихованці дитячого ясла-садка.

    Напередодні Всесвітнього дня довкілля, в рамках акції "Посади дерево миру" наші дошкільнята старшої групи "Сонечко" мали змогу висадити алею берізок перед дошкільним навчальним закладом. Цю алею молодих дерев діти висадили в честь загиблого героя Сергія Сонька, який загинув на початку цього року в зоні АТО, захищаючи нашу Батьківщину. Нехай ці берізки нагадують майбутнім захисникам про честь і славу свого народу. Нехай ці молоді дерева принесуть мир у нашу країну. Слава Україні!

Фото без опису Фото без опису

 Фото без опису   Фото без опису

    Оновити зелені зони взялися гуртом працівники сільської ради, лікарні, місцеві депутати та активісти села.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 

    Приємно відзначити, що такі висадки дерев в селі  проходять не вперше і за останні роки вже стали гарною традицією для населення

 

   Акція озеленення території пройшла весело та цікаво, а головне – стала корисною для навколишнього середовища та здоров’я людини.

Разом, у співпраці влади та громади, зробимо Станіслав красивішим та ошатнішим!

Секретар ради Лихошва О.


 Тематичний вечір до Дня Сміху

1 квітня 2017 року Станіславський Будинок культури провів тематичний захід до Дня сміху «Від дзвінкого веселого сміху горе тікає» для колективу Станіславського поштового відділення. Українці завжди були щедрими на гумор і сатиру. Народні гуморески, жарти передають нам досвід цілих поколінь. Народ не шкодує барв, щоб висміяти ледарство, брехливість, невмілість. Вишукує народ їх по всіх куточках, витягує за хвіст та на сонце, і безжально шмагає сміхом. А
що вже колючок у цьому сміхові – то годі й говорити. Колективу поштового
відділення була показана гумористична сценка «Проблема української мови» у
виконанні театру-мініатюр «Мельпомена» - керівник Оксана Іванко. Продовжувалося
свято розвагою з «чарівним капелюшком», який читав потаємні бажання і словами
музики – показував їх. Викликало масу емоцій та гучний сміх,  загальна участь у проведені казочки «Грибок –теремок». Свято було сповнене гарним настроєм, позитивними емоціями.

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь